אודות ד"ר הרצל מיכאל

ד"ר הרצל מיכאל הנו רופא ליישור שיניים בוגר תוכנית ההתמחות באורתודונטיה וחבר באיגוד האורתודונטים הבינלאומי והאמריקאי מזה כ-15 שנה.

דר' הרצל מיכאל הנו מרצה ומדריך בלעדי של  ישראל, מדריך וצרתה לרופאים ברחבי העולם בחסות חברת iROK ארה"ב, הוא נחשב כמוביל ופורץ דרך בתחום יישור השיניים השקוף והבלתי נראה, כמו כן הוא משתתף באופן פעיל כמרצה ראשי של חברת איירוק ישראל במתן ייעוץ קליני וליווי רופאים בהכנת תכניות טיפול ואישורם, מסייע במציאת פתרונות לבעיות מורכבות וחמורות ומתן תמיכה וליווי מקצועי לרופאים במסגרת ימי עיון וסמינרים המתקיימים באופן קבוע בישראל וברחבי העולם.
מורשה חתימה בלעדי על דיפלומות הסמכה ותעודות הכשרה של רופאי שיניים בשיטת איירוק.
כמו כן ד״ר הרצל מיכאל הינו מרצה ומדריך של רופאי שיניים בארץ וברחבי העולם ונמנה על צוות המומחים הבכיר של חברת הענק לייצור מוצרים אורתודונטים (Rocky Mountains Orthodontics) , ארה״ב – החברה הגדולה והוותיקה ביותר בעולם לייצור מוצרים אורתודונטים.

כמרצה ידוע ומדריך מבוקש בישראל, ד"ר הרצל מיכאל נמנה על צוות המרצים הבכיר והיועצים הבינלאומיים של RMO.

משנת 2000 ועד היום העביר מאות הרצאות וקורסים שבמהלכם הסמיך רופאי שיניים רבים ביישור שיניים קליני ועשה ככל יכולתו לשפר ולהעלות את רמת האורתודונטיה בישראל וברחבי העולם לשיאים חדשים.

ד"ר הרצל מיכאל משמש כיועץ ראשי של RMO ישראל, מרצה ומורשה חתימה מטעם החברה לחתימה על דיפלומות ותעודות השתתפות של רופאים בסמינרים, ימי עיון וקורסים ביישור שיניים שנערכו בהדרכתו.

ד"ר הרצל מיכאל משתתף באופן קבוע בהשתלמויות בינלאומיות ליישור שיניים כדי להביא לארץ את כל הפיתוחים והחידושים המתקדמים ביותר ביישור שיניים עבור מטופליו.

בקיאות והכרה של כל הפילוסופיות ושיטות הטיפול המקובלות באורתודונטיה ושילוב בניהם מאפשר לטפל בכל בעיה חמורה ככל שתהיה באופן חכם ומושכל, כל זאת הביאו אותו להישגים ולהכרה בינלאומית כרופא הידוע במקצועיותו הגבוהה ובעל בקיאות וכשרון טכני יוצאים מן הכלל, כל אלו הקנו לו מוניטין ושם השמור לרופאים בכירים ומובחרים בהדרכה ובייעוץ לרופאי שיניים ולאורתדונטים בחסות של חברות וגופים אורתודונטים בין לאומים.

המרפאה הפרטית של דר' הרצל מיכאל נמצאת בבית הרופאים ברחוב הברזל 11, רמת החייל, תל אביב, ומתמחה בטיפולי יישור שיניים בלבד.

ההצלחה היא חלק ממבחן התוצאה של רמת הטיפולים הגבוהה, השאיפה למצוינות ופרפקציוניסטיות ללא פשרות, ידע ניסיון וכישרון טכני הוא המפתח להצלחה ולתוצאות המושלמות שמושגות בסיום הטיפול, בד בבד עם ההשראה של מוריו מהמפורסמים והידועים ביותר בעולם האורתודונטיה העולמי.

מומלץ ואף רצוי לבקר במרפאה ולפגוש את כל הצוות יחד עם המטופלים ולהתרשם מהאווירה הנעימה. תוכלו לשאול את כל השאלות הקשות ולקבל את כל המידע הדרוש. אנו יכולים להפנות אתכם לכל אותם אלפי המטופלים שלנו כדי שיציגו לפניכם את החיוך המושלם שהושג בטיפול.

רק אצל ד"ר הרצל תדע מראש מה תהיה התוצאה הסופית, התחייבות לתוצאה, המחיר ומשך זמן הטיפול עוד לפני שהתחלת את הטיפול בשקיפות מלאה.

מי רשאי להגיש מועמדות כחבר באיגוד האורתודונטים האמריקאי

רק רופא שיניים בעל תעודת מומחה באורתודונטיה שהתקבל על ידי מוסד אקדמי מוכר ואושר ע״י האגוד האורתודונטים הבינלאומי.

בכדי לזכות בהכרה בינלאומית כל האיגודים בכל מדינה חייבים לעמוד בקריטריונים המחמירים הנדרשים של איגוד האורתודונטים הבינלאומי וזאת על מנת לזכות להכרה בינלאומית כגוף מקצועי העומד בסטנדרטים המקובלים של כל תכניות ההתמחות המוכרות על ידי כל האוניברסיטאות ברחבי העולם.

רק רופא שיניים בוגר תכנית התמחות באורתודונטיה המוכר ע״י איגוד האורתודונטים הבינלאומי הינו אורתודונט בעל תעודת מומחה הנקראת:
Post Graduate course in Orthodontics.