אייקון כסא גלגלים

הצהרת נגישות

עשינו כל שביכולתנו כדי להנגיש את אתר "ד"ר הרצל מיכאל" לקהל כמה שיותר רחב, כך שאנשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו. אנחנו שואפים לציית כמה שיותר לחוק הנגישות לאתרים ולכללים של המרכז הישראלי להנגשת אתרים, המפרטים איך מנגישים אתרים לאנשים עם מוגבלות. אנחנו מקווים שהציות לחוק ולכללים יהפוך את האתר שלנו לידידותי לכלל המשתמשים, אך לצערנו לא התאפשר לנו להנגיש את כל האזורים והחלקים של "ד"ר הרצל מיכאל". יחד עם זאת, אנחנו כל הזמן מנסים להשתפר בנושא ומחפשים פתרונות חדשים שיאפשרו לנו להנגיש חלקים נוספים באותה רמה. לכן, לאור אופיו הדינמי של האתר, יכולות להיות תקלות קטנות מדי פעם כשנעדכן אותו.

מהות אתר אינטרנט נגיש:

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

סרגל נגישות הנמצא בחלקו הימני העליון של האתר:

כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט על ידי המקלדת (שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות), הפעלת מקלדת וירטואלית, חיפוש טקסטים בדף האתר, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק ושינוי גודל הממשק.

שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט, הקטנת טקסט, הדגשת קישורים, ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, שינוי האתר לצבעי אפור, שינוי צבע הרקע, הדגשת פוקוס, הגדלה והקטנה של תצוגת האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט:

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Google Chrome, Firfox.

הסדרי נגישות במרפאת השיניים:

מרפאת השיניים שלנו בסניף ברמת החיל – תל אביב, ברחוב הברזל 11 וכוללת חניה בשני חניונים הסמוכים לבניין.
קיימת גישה למתחם מאזור מהחניון שנמצא ברחוב הנחושת. המרפאה ממוקמת בקומה השביעית בבניין.
לבניין מעליות נגישות ורמפה באמצעותה ניתן להגיע עד למעלית באמצעות כיסא גלגלים. המרפאה נגישה ויש בה דלפק מותאם לנכים.
בקומה השביעית של הבניין יש שירותים המיועדים לנכים בלבד.

 

על אף המאמצים שהשקענו להתאים את אתר "ד"ר הרצל מיכאל" לנגישות, ייתכן כי יתגלו חלקים באתר שעדיין לא הונגשו. אם מצאתם תקלה, או שיש לכם בעיה עם ממשק הנגישות, נשמח לשמוע מכם, וגם אם יש לכם הצעות לשיפור. כדי לפנות אלינו תוכלו לשלוח לנו מייל לכתובת drherzel@gmail.com.

אנחנו, מצדנו, מתחייבים להתייחס ברצינות לכל פנייה שלכם.

 

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 21.08.2023