גשר שקוף בשיניים בשיטת IROK

גשר שקוף בשיטת IROK לשיניים מושלמות

שיטת IROK הייחודית, מתבצעת באמצעות סדרת קשתיות פלסטיק שקופות – בלתי נראות, המותאמות באופן אישי לכל מטופל ומזיזות את השיניים בהדרגה באמצעות אטצ'מנטים (מחברים) מיוחדים, עד שהן מגיעות למצבן האופטימלי.

גשר שקוף בשיטת IROK, מבוסס על טכנולוגיית לייזר תלת ממדית ממוחשבת, מהמומלצות בעולם. שיטה זו אינה פולשנית ובמהלך הטיפול, תוכלו לדבר, לצחוק בחופשיות ולחייך חיוך רחב, מבלי שניתן לראות כי אתם בעיצומו של הליך יישור שיניים. כל זאת במחיר דומה למחיר של יישור שיניים באמצעות גשר רגיל.

הצטרפו גם אתם ללקוחות IROK המרוצים בארץ וברחבי העולם, ביניהם: בני נוער, מבוגרים וגם רופאים, אשר מצאו את שיטת הטיפול כמועילה ביותר ליישור שיניים בקרב המטופלים שלהם.

השיניים שחלמתם עליהן אינן חייבות להישאר בגדר חלום.

מה זה iROK?

iROK הינה שיטת טיפול חדשנית ומהפכנית ליישור שיניים שקוף ובלתי-נראה המתאימה לכ-80% ממקרי ליקויי הסגר למבוגרים ולנוער. המערכת מבוססת על טכנולוגיית לייזר ממוחשבת בתלת-מימד הנקראת OrthoRX המבטיחה לך טיפול נוח,יעיל ומהיר יותר מכל שיטת טיפול אחרת ליישור שיניים.

בהתאם לנתונים המתקבלים מהמערכת הממוחשבת ועל פי מטבעי השיניים שלך, מיוצרות בהתאמה אישית, סדרה של קשתיות שקופות וניידות המורכבות על השיניים ומוחלפות מידי שבועיים עד שלושה שבועות. הקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה בהתאם לתוכנית הטיפול ולתכנון שנעשה בהדמיה עד שבסוף הטיפול, השיניים מתיישרות עם חיוך מושלם שתמיד חלמתם עליו.

תוכנת OrthoRx

 התוכנה הבלעדית של חברת iROK, מציגה את אופן הטיפול ומאפשרת לך לראות באופן וירטואלי ובתל ממד את מהלך תזוזת השיניים, שלב אחר שלב וכך ניתן לראות כיצד יראו שינייך בסיום הטיפול וכל זאת עוד לפני שהתחלת את הטיפול.

שלחו לנו הודעה לקבלת מידע נוסף